Maakt gewoon bijzonder.

Het Team

Elk jaar maakt de school een plan waarin wordt bekeken hoe we de beschikbare formatie het best kunnen verdelen. De visie die wij hebben op onderwijs komt in dit plan ook naar voren. Ook dit jaar kunnen we weer twaalf groepen formeren. Gedurende het schooljaar kunnen leerlingen die vier jaar zijn geworden instromen.

Ons team bestaat dit jaar uit de volgende personen:

Schoolmanagementteam

Jeanne van den Brand
Directeur
ma-di-wo-do
Tel.: 0413-332313
06-52275362 (in geval van nood)
Aventurijn@kiemuden.nl           
  Lieke Sanders
Unitcoördinator groepen 3-4-5
ma-di-wo
l.sanders@kiemuden.nl
Anne Ketelaars
Unitcoördinator groepen 6-7- 8 
di-wo-do

a.ketelaars@kiemuden.nl
Rianne L'Ortye
Unitcoördinator groepen 1-2
wo-vr

r.lortye@kiemuden.nl

Groepsleerkrachten


          
Lidy van der Valk
Leerkracht groep 1-2LM
di-wo-do-vr
l.vandervalk@kiemuden.nl



 Maaike Riswick
Leerkracht groep 1-2LM
ma
m.riswick@kiemuden.nl 
Marjolijn Hooijer
Leerkracht groep 1-2MM
ma-wo-do-vr
m.hooijer@kiemuden.nl
Maaike Riswick
Leerkracht groep 1-2MM
di
m.riswick@kiemuden.nl 
           

Ardy Hilhorst
Leerkracht groep 3LA
wo-do-vr
a.hilhorst@kiemuden.nl

 Rianne L'Ortye
Leerkracht groep 1-2R
ma-di
r.lortye@skiemuden.nl