Maakt gewoon bijzonder.

Medewerkers Aventurijn

Ons team bestaat dit jaar uit de volgende personen:

Managementteam KC Aventurijn


Lambert van der Ven
Directeur KC Aventurijn 
ma-wo-do
Tel.: 0413-332313
Aventurijn@kiemuden.nl           

Petra van de Vin
Unit Coördinator groep 1-2-3-4-5
Taalspecialist    

ma-di-wo-do-vr
p.vandevin@kiemuden.nl


Anne Ketelaars
Unit Coördinator groep 6-7-8
Rekenspecialist                         
di-wo-do

a.ketelaars@kiemuden.nl

Brenda Korsten
Coördinator Opvang Aventurijn
ma-di-do
b.korsten@kiemuden.nl

 

Personeel Onderwijs


Linda van den Elzen
Leerkracht groep 1 VL
ma-di
l.vandenelzen@kiemuden.nl
        


Vivi Beelen
Leerkracht groep 1 VL
wo-do-vr
v.beelen@kiemuden.nl

Marjolijn Hooijer
Leerkracht groep 2 ML
ma-di-do-vr
m.hooijer@kiemuden.nl
        


Linda van den Elzen
Leerkracht groep 2 ML
wo

l.vandenelzen@kiemuden.nl

Rianne L'Ortye
Leerkracht groep 3 R
ma-di-wo-do-vr
Activiteiten coördinator

r.lortye@kiemuden.nl

Lisanne van Heck
Leerkracht groep 4 LA
ma-di
l.vanheck@kiemuden.nl

Anouk Bergmans
Leerkracht groep 4 LA 
wo-do-vr
a.bergmans@kiemuden.nl    


Sanne Emons
afstudeerder 
di-wo-vr
s.emons@kiemuden.nl    


Stephanie Bongers
Leerkracht groep 5 SL
ma-di-wo
s.bongers@kiemuden.nl 

Lidy van Menzel
Leerkracht groep 5 SL
di-do-vr
l.vanmenzel@kiemuden.nl


Sjoerd Migchielsen
Leerkracht groep 6 S
ma-di-wo-do-vr
s.migchielsen@kiemuden.nl

Remie Fels
Leerkracht groep 7 R
ma-di-wo-do-vr
r.fels@kiemuden.nl

Michelle IJpelaar
Leerkracht groep 8 M
ma-di-wo-do-vr
m.ijpelaar@kiemuden.n

Robert Bongenaar
Leerkracht Talentklas
wo
r.bonenaar@kiemuden.nl
Bogyi van Rooijen
iCoach
ma mo
b.vanrooijen@kiemuden.nl 
Germa van Creij
Leerlingbegeleidster
wo
g.vancreij@kiemuden.nl
Gyonne Morskate
Leerkracht Ploeterklas
wo
g.morskate@kiemuden.nl


Personeel Opvang

Brenda Korsten
Coördinator Opvang 
pedagogisch medewerkster
ma-di-do
b.korsten@kiemuden.nl

Thea van den Elzen
pedagogisch medewerkster
ma(mi)-di(mi)-do(mi)-vr
thea.vandenelzen@kiemuden.nl

Megan Steenbergen
pedagogisch medewerkster

m.steenbergen@kiemuden.nl

Marjo Steenbrink
pedagogisch medewerkster
di-wo(mo)-do-(mo)
m.steenbrink@kiemuden.nl

Yade van de Ven
pedagogisch medewerkster
ma-di(mi)-do-vr(mo)
y.vandeven@kiemuden.nl

Dewi Weydemüller
pedagogisch medewerkster
ma-di(mi)-do-vr(mo)
d.weydemuller@kiemuden.nl

Yelthe van Zuijlen
pedagogisch medewerker

y.vanzuijlen@kiemuden.nl


Ondersteunend personeel


Tim Koolmees
Conciërge
ma-di-wo-do-vr
t.koolmees@kiemuden.nl
Saskia Versteegh
Administratie
di-mo             administrati

Patricia van der Aa
Interieurverzorgster
ma-di-wo-do-vr

      

Contact

Kindcentrum Aventurijn
St. Annastraat 17
5401 AN Uden

Aventurijn@kiemuden.nl

0413-332313
toets 1: basisonderwijs
toets 2: voor- en naschoolse opvang
toets 3:  peuteropvang en kinderdagverblijf

In noodgevallen buiten openingstijd: 06-15174244 

Routeplanner >

Agenda

Locations:
select
12 december -  oud papier
09 januari -  oud papier
13 februari -  oud papier
13 maart -  oud papier
10 april -  oud papier
Jaaragenda >
Sitemap | Disclaimer | Links Privacy statement