Maakt gewoon bijzonder.

Medewerkers Aventurijn

Ons team bestaat dit jaar uit de volgende personen:

Managementteam IKC Aventurijn

Jeanne van den Brand
Directeur IKC Aventurijn 
ma-di-wo-do
Tel.: 0413-332313
06-52275362 (in geval van nood)
Aventurijn@kiemuden.nl           
  Lieke Sanders
Coördinator Opvang Aventurijn
Intern begeleider gr. 1 t/m 4
ma-di-wo-do(mo)
l.sanders@kiemuden.nl
Anne Ketelaars
Intern Begeleider gr. 5 t/m 8
di-wo-do

a.ketelaars@kiemuden.nl


Personeel Onderwijs


          
Lidy van der Valk
Leerkracht groep 1-2LM
di-wo-do-vr
l.vandervalk@kiemuden.nl



Harriette Althuizen    
Leerkracht 1-2LM op ma
Leerkracht 4JH op vr
h.althuizen@kiemuden.nl 
Marjolijn Hooijer
Leerkracht groep 1-2ML
wo-do-vr
m.hooijer@kiemuden.nl

Lisanne van Heck
Leerkracht groep 1-2ML op ma-di
ondersteuning groepen wo 
l.vanheck@kiemuden.nl
        

Rianne L'Ortye
Leerkracht groep 3RK
ma-di-wo
Coördinator Activiteiten op vr
r.lortye@kiemuden.nl

Karlijn Selten
Leerkracht groep 3RK
do-vr
k.selten@kiemuden.nl


Ardy Hilhorst
Leerkracht groep 3AL
wo-do-vr
a.hilhorst@kiemuden.nl


Linda van de Elzen
Leerkracht groep 3AL op ma-di
ondersteuning groepen op wo

l.vandenelzen@kiemuden.nl

Jeanne den Braven
Leerkracht groep 4JH
ma-di-wo-do
j.denbraven@kiemuden.nl