Maakt gewoon bijzonder.

Medewerkers Aventurijn

Ons team bestaat dit jaar uit de volgende personen:

Managementteam IKC Aventurijn

Jeanne van den Brand
Directeur IKC Aventurijn 
ma-di-wo-do
Tel.: 0413-332313
06-52275362 (in geval van nood)
Aventurijn@kiemuden.nl           
Petra van de Vin
Intern Begeleider gr. 1 t/m 4
ma-di-do
p.vandevin@kiemuden.nl
Anne Ketelaars
Intern Begeleider gr. 5 t/m 8
di-wo-do

a.ketelaars@kiemuden.nl

Brenda Korsten
Coördinator Opvang Aventurijn
ma t/m do
b.korsten@kiemuden.nl

 

Personeel Onderwijs


          
Lisanne van Heck
Leerkracht groep 1-2L 
ma-di-wo-do-vr

l.vanheck@kiemuden.nl
        


Marjolijn Hooijer
Leerkracht groep 1-2MP
wo-do-vr
m.hooijer@kiemuden.nl

Petra van de Vin
Leerkracht groep 7IP op wo
leerkracht groep 4JP op vr
p.vandevin@kiemuden.nl

Karlijn Selten
Leerkracht groep 3RK
do-vr(mo)
k.selten@kiemuden.nl

Rianne L'Ortye
Leerkracht groep 3RK
ma-di-wo-vr-(mi)
Coördinator Activiteiten op vr
(mo)
r.lortye@kiemuden.nl

Jeanne den Braven
Leerkracht groep 4JH
ma-di-wo-do
j.denbraven@kiemuden.nl


Anouk van den Nieuwenhof
Leerkracht groep 4-5A 
ma-di-wo-do-vr
a.vandennieuwenhof@kiemuden.nl    


Ardy Hilhorst
Leerkracht groep 5AL
wo-do-vr
a.hilhorst@kiemuden.nl