Maakt gewoon bijzonder.

Medewerkers Aventurijn

Ons team bestaat dit jaar uit de volgende personen:

Managementteam KC Aventurijn

     
Petra van de Vin
Waarnemend (mede)directeur en
Onderwijs Coördinator groep 1t/m5
Taalspecialist    

ma-di-wo-do-vr
p.vandevin@kiemuden.nl


Anne Ketelaars
Waarnemend (mede) directeur en Onderwijs Coördinator groep 6-7-8
Rekenspecialist                         
di-wo-do

a.ketelaars@kiemuden.nl

Brenda Korsten
Waarnemend (mede) directeurCoördinator Opvang Aventurijn
ma-di-do
b.korsten@kiemuden.nl

 

Personeel Onderwijs


Linda van den Elzen
Leerkracht groep 1 
ma-di
Leerkracht groep 1-2
wo
l.vandenelzen@kiemuden.nl
        


Vivi Beelen
Leerkracht groep 1 
wo-do-vr
v.beelen@kiemuden.nl

Marjolijn Hooijer
Leerkracht groep 1-2
ma-di-do-vr
m.hooijer@kiemuden.nl
        


Jennifer van der Lee
LIO Leerkracht groep 1-2
ma-di-(wo)

j.vanderlee@kiemuden.nl

Rianne L'Ortye
Leerkracht groep 3 
ma-di-wo-do-vr
Activiteiten coördinator

r.lortye@kiemuden.nl
Nicole van Doorn
LIO Leerkracht groep 3
ma-di-(wo)
n.vandoorn@kiemuden.nl

Anouk Bergmans
Leerkracht groep 4 
di-wo
a.bergmans@kiemuden.nl    


Lisanne van Heck
Leerkracht groep 4 
ma-do-vr
l.vanheck@kiemuden.nl

Stephanie Bongers
Leerkracht groep 5 
ma-di-wo
s.bongers@kiemuden.nl 

Lidy van Menzel
Leerkracht groep 5 
do-vr
l.vanmenzel@kiemuden.nl


Sjoerd Migchielsen
Leerkracht groep 6 
ma-di-wo-do-vr
s.migchielsen@kiemuden.nl

Remie Fels
Leerkracht groep 7 
ma-di-wo-do-vr
r.fels@kiemuden.nl

Michelle IJpelaar
Leerkracht groep 8 
ma-di-wo-do-vr
m.ijpelaar@kiemuden.n

Robert Bongenaar
Leerkracht Talentklas
wo
r.bongenaar@kiemuden.nl
Gyonne Morskate
Leerkracht Ploeterklas
ma
g.morskate@kiemuden.nl
Alice Goossens
Leerkracht Ploeterklas
ma
a.goossens@kiemuden.nl
Christel Janssen
Leerkrachtondersteuner
di-vr
c.janssen@kiemuden.nl
Thea van den Elzen
Onderwijsassistent
ma-di-wo-do ochtenden
thea.vandenelzen@kiemuden.nl
Germa van Creij
Leerlingbegeleidster
wo
g.vancreij@kiemuden.nl


Personeel Opvang

Brenda Korsten
Coördinator Opvang 
pedagogisch medewerkster
ma-di-do
b.korsten@kiemuden.nl
Thea van den Elzen
pedagogisch medewerkster
thea.vandenelzen@kiemuden.nl

Megan Steenbergen
pedagogisch medewerkster
m.steenbergen@kiemuden.nl

Marjo Steenbrink
pedagogisch medewerkster
m.steenbrink@kiemuden.nl

Yade van de Ven
pedagogisch medewerkster
y.vandeven@kiemuden.nl

Jasmijn Klep
pedagogisch medewerkster
j.klep@kiemuden.nl

Yelthe van Zuijlen
pedagogisch medewerker
y.vanzuijlen@kiemuden.nl


Ondersteunend personeel


Tim Koolmees
Conciërge
ma-di-wo-do-vr
t.koolmees@kiemuden.nl
Saskia Versteegh
Administratie
di-mi           
 
administratie@kiemuden.nl

Patricia van der Aa
Interieurverzorgster
ma-di-wo-do-vr

      

Contact

Kindcentrum Aventurijn
Vaaldriessenstraat 3
5402 HA Uden

Aventurijn@kiemuden.nl

0413-332313
toets 1: basisonderwijs
toets 2: voor- en naschoolse opvang en peuteropvang

 

Routeplanner >

Agenda

Locations:
select
11 maart -  oud papier
08 april -  oud papier
13 mei -  oud papier
10 juni -  oud papier
08 juli -  oud papier
Jaaragenda >
Sitemap | Disclaimer | Links  Privacy statement